Apie mus » Kas mes?

 

 

Kas mes?

 

Pagrindinė įmonės veiklos sritis - didmeninė prekyba spausdintuvų kasetėmis bei jų dalimis remontui. Galime Jums pasiūlyti įvairių eksploatacinių medžiagų - OPC būgnai, fiksavimo bei magnetiniai velenai, mikroschemos, dozavimo ir valymo peiliai, termoplėvelės, pildymo rinkiniai rašalinėms kasetėms.

     

Savo klientams siūlome geriausius ir pripažinimą pelniusius Jadi tonerius (Malaizija), MK imaging OPC būgnus (Japonija), IPM (Turkija) ir RAVEN (JAV) kasetes. Taip pat esame oficialūs CITIZEN skaičiuotuvų ir eksploatacinių medžiagų Delacamp (Vokietija) atstovai Lietuvoje      

 

Šioje srityje dirbame jau daugiau nei dešimt metų ir siekiame tapti patikimais partneriais kiekvienam savo klientui, tiekdami kokybiškas medžiagas už konkurencingą kainą bei suteikdami reikalingą techninę informaciją. 

       

 

Visada laukiame atsiliepimų ir klausimų, susijusių su produktų naudojimu ar jų kokybe. Pas mus dirba patyrę specialistai, kurie konsultuoja įvairiais klausimais. Dirbame operatyviai ir ieškome optimaliausių sprendimo būdų bei alternatyvų.  

 

       

 
Susisiekite su mumis!